Dziś X Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 14:00 i 15:30.
O godz. 9:30 – Różaniec za dzieci nienarodzone.
O godz. 15:00 – Nabożeństwo Eucharystyczne i Procesja w Oktawie Bożego Ciała.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zakup posadzki do kościoła. „Bóg zapłać” za złożone dzisiaj ofiary. Kolekta za tydzień na ten sam cel.
Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Do czwartkuwłącznie, po każdej Mszy św.
(w poniedziałek i środę rano, pozostałe dni wieczorem) będzie procesja, na którą zapraszam dzieci komunijne w białych strojach z rodzicami do sypania kwiatów.
W środę, po porannej Mszy św. – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek, o godz. 17:30 – Spowiedź św. uczniów klas V i VI z SP 9 i o godz. 18:30
– Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci z procesją.
W piątek, obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 15:00 – Godzina Miłosierdzia z Koronką. O godz. 17:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Cicha Adoracja Pana Jezusa i o godz. 18:00 – Msza św. z nabożeństwem przebłagalno-dziękczynnym i Aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę, przypadakolejny Dzień Fatimski. Ogodz. 20:00 – nabożeństwo z procesją
i o godz. 21:00 – Msza św. Serdecznie zapraszamy! Proszę przynieść ze sobą świece.
Kancelaria Parafialna czynna w poniedziałek, po porannej Mszy św. i w czwartek,
po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie Dzieci Maryi – w sobotę o godz. 10:00.
Spotkanie Scholi – w sobotę o godz. 11:00.
Serdecznie dziękuję za udział w tegorocznej Procesji Bożego Ciała, za przystrojenie okien. Dziękuję Ofiarodawcom i Budowniczym czterech Ołtarzy, Służbie Liturgicznej, Rycerzom Kolumba, Dzieciom Maryi, dzieciom komunijnym sypiącym kwiaty. Wszystkim składam „Bóg zapłać!”
„Bóg zapłać!” Paniomza zadbanie o porządek i czystość w kaplicy, za przygotowanie jej na dzisiejszą Liturgię.
Dziękuję Paniom i Panom za wszelką pomoc i pracę w tym tygodniu.
Zapraszam do pracy na budowie. Pracujemy codziennie od godz. 9:00.
Zapraszam do naszego kiosku parafialnego. Jest jeszcze gazetka „Laurentius”.
Do nabycia są różne dewocjonalia, prasa katolicka.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza naszego „Gościa Niedzielnego”.
W sobotę, 13 czerwca br. Margaretki organizują pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 7:30 z parkingu przy kaplicy.
W niedzielę, 14 czerwca w Skrzyszowie jest Festyn Krwiodawczo-Strażacki. Będzie można oddać krew, jest wiele atrakcji również dla dzieci. Więcej informacji na plakacie
w gablotkach.
